AMBIENTE FURNITURE

S/C Ambiente Furniture is an Ukrainian subsidiary of Actona Company Group. Ambiente Furniture was established in 2005, and is placed only 25 km north west of one of Ukraine’s biggest cities L’viv, in the small town named Kolodenci.

Ambiente Furniture has the capacity to esport 180 trucks per month and employing more than 650 people.

We only sell through our parent company Actona Company in Denmark. We produce and ship directly to our customers or their distribution networks. We have less than 60 km to the Polish EU border and less than 1,500 km to most capitals in Europe. That’s why we are pleased with our location in Ukraine – an area with both competitive production costs and rich supplies of quality wood.   

Address:
S/C Ambiente Furniture
Franka str. 11a., Village Kolodenci
Kamyanka-Buzka District, Lviv Region
80431 Kolodenci
Ukraine

Tel. +38 067 220 00 69


ДП Амбієнте Ферніче

ДП Амбієнте Ферніче – це українське дочірнє підприємство Акціонерного Товариства Актона Компані.  Амбієнте Ферніче було створено в 2005 році, яке знаходиться на північному заході країни, лише 25 км від одного з найбільших міст України – Львова, у маленькому селищі Колоденці.
На сьогоднішній день, Амбієнте Ферніче є одне з провідних підприємств, що входить в сотню найкращих виробничих компаній України. Ми експортуємо понад 1750 диванів – це близько 35-ти вантажівок на тиждень, а також маємо більш ніж 550 робочих місць.

Всі продажі ми здійснюємо через нашу материнську компанію Актона Компані, яка знаходиться в Данії. Ми виготовляємо та відправляємо нашу продукцію безпосередньо до замовників або через їхню  дистрибуційну мережу. Сьогодні приблизно 30% нашої продукції виготовляється для Скандинавського ринку, 50% - це Європейський ринок, решта 20% займає світовий ринок.
У 2007 році наша компанія святкувала велику перемогу, підписавши договір про співпрацю зі Скандинавським світовим лідером з постачання товарів та меблів для домашнього інтер’єру та дизайну. Це дало змогу нам підготувати свої дивани та дивани-ліжка для Російського ринку. З цього часу це стало основою розвитку як самого підприємства, так і нашого технологічного процесу та контролю якості виробництва.

Цей наш здобутий колосальний досвід, запровадженні нововведення у виробництві широкого асортименту диванів та м’яких крісел, відкрив нам двері на Європейський та Світовий ринки. Ми стежимо за останніми тенденціями і пропонуємо виробництво м’яких меблів з найшвидшими термінами доставки в  Європі.
Відстань від нашого підприємства до кордону з Польщею менш ніж 60 км, а до більшості Європейських країн – становить менш ніж 1500 км. Ось чому ми дуже задоволені що наша компанія знаходиться в Україні – в країні з конкурентоспроможними витратами на виробництво та великими запасами якісної деревини. 

Наша адреса:
ДП Амбієнте Ферніче
вул. І. Франка 11А, село Колоденці
Кам’янко-Бузький район, Львівська область
80431
Україна 

Tel. +38 067 220 00 69